Equip

Home / Qui som? / Equipament
QUADRE MÈDIC

Dra. Boliart de Sant Fèlix, Yolanda
yolanda.boliart@quironsalud.es

Núm. Col·legiat: 28158
Comissió de docència
Comissió de Transfusió

Llicenciada en Medicina i Cirurgia - UB 1991
Especialista en Anestesiologia i Reanimació: 1998
Ingrés a DARYD: 1994

Dra. Borràs Ramirez, Rosa Mª
rosa.borras@quironsalud.es

Núm. Col·legiat: 25747
Comitè Assessor adjunt a Direcció
Comissió de docència
Coordinació U.Funcional quirúrgica

Llicenciada en Medicina i Cirurgia - UB 1988
Especialista en Anestesiologia i Reanimació: 1993
Doctora en Medicina i Cirurgia UB 1997
Ingrés a DARYD: 1994

Dr. Canaro Garcia, Daniel
Daniel.Canaro@quironsalud.es

Núm. Universitat: 41435
Llicenciat en medicina i cirurgia per la Universitat de Buenos Aires
Especialista en Anestesiologia i reanimació, 1983

Dr. Carbonell Sala, Francesc
francesc.carbonell@quironsalud.es

Núm. Col·legiat: 14691
Comitè Assessor adjunt a Direcció
Coordinació d'Hemodinàmia i de Litotrícia

Llicenciat en Medicina i Cirurgia - UAB 1978
Especialista en Anestesiologia i Reanimació: 1983
Ingrés a DARYD: 1984

Dra. Carbonell Gutiérrez, Núria
nuria.carbonell@quironsalud.es

Núm. Col·legiat: 46136
Llicenciada en Medicina i Cirurgia-UAB 2009
Especialista en Anestesiologia i Reanimació: 2014
Ingrés a DARYD: 2014

Dra. Carvajal Rojas, Gilda
gilda.carvajal@quironsalud.es

Núm.Col·legiat: 44039
Comitè d'Històries Clíniques
Llicenciada en Medicina i Cirurgia - Universitat Central de Veneçuela
Especialista en Anestesiologia i Reanimació: 1999
Màster en acupuntura, IL3-UB, 2012
Diploma acreditatiu de capacitació en acupuntura, Associació de Metges Acupuntors del COMB, 2012
Ingrés a DARYD: 2008

Dr. Celis Petit, Marling
Marling.Celis@quironsalud.es

Núm. Universitat: 48349
Llicenciat en medicina i cirurgia per la Universitat Central de Veneçuela, 2009
Especialista en Anestesiologia i reanimació, 2016
Ingressos en DARYD: 2016

Dra. Cobaleda García-Bernalt, Cristina
cristina.cobaleda@quironsalud.es

Núm. Col·legiat: B-51612
Llicenciada en Medicina i Cirurgia, U. de Salamanca: 2013
Diplomatura en Infermeria, U. de Salamanca: 2007
Resident
Ingrés a DARYD: 2015

El Dr. Di Luca Mora, Juan
Juan.diluca@quironsalud.es

Núm. Universitat: 52448
Llicenciat en medicina i cirurgia per la Universitat Central de Veneçuela, 2004
Especialista en Anestesiologia i reanimació en 2011
Màster en anestèsia regional Universitat de Barcelona, 2012
Ingressos en DARYD: 2016

Dra. Fernández Morales, Marisol
Marisol.Fernandez@quironsalud.es

Núm. Col·legiat: 28341
Coordinació Preoperatoris
Coordinació Unitat Funcional Perifèrica
Comitè de Quiròfan
Llicenciada en Medicina i Cirurgia - UB 1991
Especialista en Anestesiologia i Reanimació 1995
Ingrés a DARYD: 1992

Dra. Filella Ariete, Yolanda
Yolanda.Filella@quironsalud.es

Núm. Col·legiat: 19991
Llicenciada en Medicina i Cirurgia - UB 1983
Especialista en Anestesiología i Reanimació - 2002
Ingrés a DARYD: 2000

Dra. Gascón Argilés, Glòria
Gloria.Gascon@quironsalud.es

Núm. Col·legiat:19065
Llicenciada en Medicina i Cirurgia - UB 1981
Especialista en Anestesiologia i Reanimació - 1995
Ingrés a DARYD: 1987

Dra. Giralt Esteve, Rosa
Rosa.Giralt@quironsalud.es

Núm. Col·legiat: 20674
Coordinació Àrea Osteoimplants integrats i Endoscòpia
Llicenciada en Medicina i Cirurgia-UB 1983
Especialista en Anestesiologia i Reanimació-1995
Ingrés a DARYD: 1985

Dra. Gispets Muntada, Dolors
Dolors.gispets@quironsalud.es

Núm. Universitat: 25388
Coordinació UDA

Llicenciada en Medicina i Cirurgia-UAB 1988
Especialista en Anestesiologia i Reanimació-2002
Ingrés a DARYD: 1989

Dra. Hidalgo Renteria, Maria Hady
Mary.Hidalgo@quironsalud.es

Núm. Col·legiat: 43103
Llicenciada en Medicina i Cirurgia - Universitat Nacional de Colòmbia, 1993
Especialista en Anestesiologia i Reanimació - 1998
Anestèsia IUD reanimació pediàtrica, Univ. Lille 2008
AFSA anestèsia i UCI quirúrgica, Univ. París VI, 2007
Màster en Literatura Comparada y Estudios Culturales, UAB 2010
Ingrés a DARYD: 2008

Dr. Helguero representen, Daniel
Daniel.helguero@quironsalud.es

Núm. Universitat: 49277
Llicenciat en medicina i cirurgia per la Pontifícia Universitat Catòlica de Xile, 2011
Especialista en Anestesiologia i reanimació, 2017
Ingressos en DARYD: 2017

Dr. Maqueda Repiso, Alvaro
Alvaro.Maqueda@quironsalud.es

Núm. Universitat: 48608
Llicenciada en medicina i cirurgia per la Universitat de Cadis, 2011
Especialista en Anestesiologia i reanimació en 2016
Ingressos en DARYD: 2016

Dr. Miranda Pitchot, Alejandro
Alejandro.Miranda@quironsalud.es

Núm. Col·legiat: 9770
Direcció departamental
Coordinació Unitat Quirúrgica
Equip de Cirurgia Cardíaca
Llicenciat en Medicina i Cirurgia - UAB 1975
Especialista en Anestesiologia i Reanimació- 1979
Doctor en Medicina i Cirurgia - UB 1989
Ingrés a DARYD: 1985

Dr. Monclus Díaz, Enric
Enric.monclus@quironsalud.es

Núm. Col·legiat: 26259
Anestèsia pediàtrica coordinador
Llicenciat en medicina i cirurgia - UB, 1989
Especialista en Anestesiologia i reanimació, 1995
Ingressos en DARYD: 2016

Dr. Oglio Pesavento, Juan Pablo
juanpablo.Oglio@quironsalud.es

Núm. Col·legiat: 40805
Clínica del Dolor
Llicenciat en Medicina i Cirurgia-UAB 2005
Especialista en Anestesiologia i Reanimació-2010
Ingrés a DARYD: 2010

Dr. Ortega compta, John
Joan.Ortega@quironsalud.es

Núm. Universitat: 37224
Llicenciat en medicina i cirurgia per la Universitat de Barcelona, 2002
Especialista en Anestesiologia i reanimació, 2007
Diploma europeu en Anestesiologia. Part 1. L'any 2006
Ingrés a DARYD: 2015

Dra. Parada Barreto, Alba
Alba.parada@quironsalud.es

Núm. Col·legiat: 41069
Equip de Cirurgia Cardíaca
Llicenciat en medicina i cirurgia per la Universitat Industrial de Santander, Colòmbia (TUI) 1997
Especialista en Anestesiologia i Reanimació - 2005
Aula Diplomatura clínica en anestèsia cardiovascular. Hospital Clínic, 2005-06
Formació en cardiopaties congènites, Hospital Sant Joan de Déu 2007-08
Màster en competències mèdiques avançades. Peri-operative ecografia en anestèsia, UB (en curs)
Ingrés a DARYD: 2007

Dra. Pérez Gil, Ingrid
Ingrid.perezg@quironsalud.es

Núm. Col·legiat: 45325
Llicenciada en Medicina i Cirurgia - U. Pontificia Bolivariana: 2003
Especialista en Anestesiologia i Reanimació: 2014
Ingrés a DARYD: 2015

Dra. Raynard Ortiz, Mireia
Mireia.Raynard@quironsalud.es

Núm. Col·legiat: 37496
SEDATE vocal de anestèsia obstètrica
Coordinació Unitat Obstètrica
Comissió de docència

Llicenciada en Medicina i Cirurgia - UAB 2002
Especialista en Anestesiologia i Reanimació - 2007
Ingrés a DARYD: 2003

Dra. Ribas Carrasco, Patricia
Patricia.Ribas@quironsalud.es

Núm. Col·legiat: 47185
Llicenciada en Medicina i Cirurgia - UB: 2010
Especialista en Anestesiologia i Reanimació: 2015
Ingrés a DARYD: 2015

Dra. Riera Aragó, Mercè
Merce.Riera@quironsalud.es

Núm. Col·legiat: 10707
Comitè Assessor adjunt a Direcció
Comitè d'Ètica
Llicenciada en Medicina i Cirurgia - UAB 1976
Especialista en Anestesiologia i Reanimació 1982
Ingrés a DARYD: 1983

Dr. Rodiera Clarens, Claudia
Claudia.rodiera@quironsalud.es

Núm. Universitat:-
Llicenciat en medicina i cirurgia - UIC 2017
Resident

Dra. Sánchez-Royo, Elena
Elena.Sanchez@quironsalud.es

Núm. Col·legiat: 50369
Llicenciada en Medicina i Cirurgia - URV, 2012
Resident

Dr. Serra Oliver, Jordi
Jordi.Serra@quironsalud.es

Núm. Col·legiat: 16716
Director Clínica del Dolor
Llicenciat en Medicina i Cirurgia - 1989
Especialista en Anestesiologia i Reanimació - 2005
DEA Dolor Crònic Universitat Paris 7-1992
Fellow Interventional Pain Practice- World Institute of Pain, 2000

Dra. Sorolla Trasobares, Ainhoa
Ainhoa.Sorolla@quironsalud.es

Núm. Col·legiat: 45075
Llicenciada en Medicina i Cirurgia - URV, Reus 2007
Especialista en Anestesiologia i Reanimació - 2013
Ingrés a DARYD: 2013

Dra. Vacas Villar, Yolanda
Yolanda.Vacas@quironsalud.es

Núm. Col·legiat: 35704
Llicenciada en Medicina i Cirurgia - UAB 2000
Especialista en Anestesiologia i Reanimació - 2012
Ingrés a DARYD: 2008

Dr. Yepes Fernández, Carolina
Carolina.Yepes@quironsalud.es

Núm. Universitat: 46798
Llicenciat en medicina i cirurgia per la Universitat de Barcelona, 2010
Especialista en Anestesiologia i reanimació en 2016
Ingressos en DARYD: 2016

INFERMERIA

García Rubio, Laura
Laura.Garcia@quironsalud.es

Diplomatura en Infermeria - Facultat de Ciències de la Salut UIC, 2001
Postgrau Atenció d'Infermeria Extrahospitalària, EU Gimbernat, 2002
Postgrau en Infermeria d'Anestèsia i Reanimació - Hospital Sant Joan de Déu(UB), 2008
Ingrés a DARYD: 2009

Ingla Benaiges, Meritxell
Meritxell.Ingla@quironsalud.es

Diplomatura en Infermeria-Fundació Universitària del Bages (UAB), 2000
Postgrau d'Infermeria quirúrgica - Escola Universitària Creu Roja, 2002
Màster Infermeria d'Anestèsia, Reanimació i Teràpia del Dolor, 2012
Ingrés a DARYD: 2007

Jaramillo Múgica, Naiara
Naiara.Jaramillo@quironsalud.es

Diplomatura en Infermeria - EUI Sant Joan de Déu Esplugues (Barcelona), 2011
Curs de postgrau "Infermeria intensiva de pacients crítics", UIC, 2011-2012
Postgrau en "Quirúrgics d'Infermeria, anestèsia, Reanimació i dolor teràpia", UIC 2012-2013
Ingressos en DARYD: 2016

Rodríguez Balaña, Noemí
Noemi.Rodriguez@quironsalud.es

Diplomatura en Infermeria - EUI Sant Joan de Deu 1998
Postgrau d'Infermeria quirúrgica - EUI Vic, 1999
Màster Infermeria d'Anestèsia Reanimació i Teràpia del Dolor UB Bellvitge, 2009
Màster en Direcció d'organitzacions sanitàries, ESADE (en curs)
Ingrés a DARYD: 2004

Soler Boada, Ariadna
Ariadna.Soler@quironsalud.es

Diplomatura Escola Universitària d'Infermeria Gimbernat (UAB) - 1995
Postgrau Infermeria quirúrgica - 2007 Hospital General de Catalunya (UIC).
Màster d'Infermeria d'Anestèsia, Reanimació i Dolor en EUB Bellvitge
Ingrés a DARYD: 2003

GERÈNCIA I ADMINISTRACIÓ

Dr. Mailan Bello, Javier
Javier.mailan@quironsalud.es
Núm. Col·legiat: 10702
Direcció àrea de gestió
Comitè Assessor adjunt a Direcció

Llicenciat en Medicina i Cirurgia - UAB 1976
Especialista en Anestesiologia i Reanimació 1980
Ingrés a DARYD: 1977

de la Fuente Reinoso, Encarna
encarna.delafuente@quironsalud.es
Cobraments

Ingrés a DARYD: 2008

Pubill Saldaña, Laura
Laura.Pubill@quironsalud.es
Cobraments

Ingrés a DARYD: 2012

Comella Pons, Eva
Eva.Comella@quironsalud.es
Facturació

Ingrés a DARYD: 2011

Gómez Fraile, Carmen
Carmen.Gomez@quironsalud.es
Facturació

Ingrés a DARYD: 2012

Montllonch Escubós, Anna
dolor.DEX@quironsalud.es
Responsable d´Administració Clínica del Dolor

Ingrés a DARYD: 2012

Durán Pedraza, Alicia
Alicia.duran@quironsalud.es
Gestió d'autoritzacions

Ingrés a DARYD: 2015

COMUNICACIÓ I RRPP

Miranda Cirlot, Natalia
Natalia.Miranda@quironsalud.es
Directora de comunicació

Llicenciada en Periodisme - URL, 2001
Llicenciada en Història de l'art - UB, 1999
Doctorat en Comunicació i Humanitats (1r cicle) - URL, 2003


Màster en digital Marketing i comerç e-UB
Ingrés a DARYD: 2013

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

Comenceu a escriure i premeu retorn per cercar